FKD : Vícemilice      2 : 1     (1:0)

Branky : 2 Lukeštík

Žluté karty : 19´Němec, červená karta : 23´Gotvald

Sestava : Hrušák – Petřek,Gottvald,Jelínek,Vaškeba-Strnad,Kroutilík,Ignačák,Adler-Lukeštík,Kabele-Němec, Pataki

V úvodu zápasu byli aktivnější hosté. Nám vázla rozehrávka a chyběla přesnost. Naštěstí se hosté do žádné velké šance nedostali. Na první příležitost jsme museli čekat do 17 minuty, kdy Adler ve vápně zasekl a jeho levačka směřovala do prostoru, kde byl hostující brankář Erik Havránek. Ve 23 minutě sáhl rukou po unikajícím hráči hostů Gottvald a sudí vytáhl červenou kartu. Tato situace nám paradoxně pomohla. Zrychlili jsme pohyb, zpřesnili nahrávky. Hned ve 25 minutě se ocitl na hranici velkého vápna Lukeštík a jeho střelu bravurně vytáhl na roh hostující brankář. Ve 28 minutě střílí ve vápně nebezpečně Lukeštík, ale jeho střela na zadní tyč jen o vlásek minula branku. Chvíle Davida Lukeštíka pokračovaly. V 31 minutě zahrává trestný kop z hranice velkého vápna, ale brankář hostů se opět vyznamenal, kdy vytáhl skvělou robinzonádu. O dvě minuty později stejná situace. K míči se staví opět Lukeštík a jeho střela přes zeď tentokráte končí v síti. Vedeme 1:0. Třetí trestný kop z nebezpečné vzdálenosti zahrává opět Lukeštík v 38 minutě, ale tentokráte trefuje zeď. Ve 40 minutě se dostává soupeř do první šance, když se jejich hráč ocitl sám ve vápně, ale jeho střelu jsme stačili tečovat na roh. To bylo z první dějství vše.

I v úvodu druhé části jsme byli aktivnější, ač jsme hráli oslabeni. V 50 minutě se ocitl ve vápně Lukeštík zcela osamocen, ale netrefil branku. Hosté hrozí z trestného kopu v 52 minutě, ale míjí branku. V 55 minutě uvolnil skvěle Němec Lukeštíka, který v tváří, tvář Havránkovi nezaváhal a přízemní střelou zvyšuje na 2:0. Hosté se připomínají v 63 minutě, kdy se hlavičkou na malém vápně prosazuje jejich hráč, ale míč z jeho hlavy míří vysoko nad. Chvíli poté se síly na hřišti vyrovnávají, když červenou kartu vidí Marek Havránek. Hra se paradoxně vyrovnává a hosté se postupně dostávají do hry. V 75 minutě přízemní střelou snižuje na 2:1 Chadima. O minutu později nebezpečně střílí Pacanda, ale minul branku. Poté vidíme hektickou hru na obou stranách, ale šance na naší. Lukeštík se dvakrát ocitl zcela osamocen před Erikem Havránkem, ale ani jednou ho nedokázal prostřelit. Hosté byli v koncovce hodně špatní a tak jsme nejtěsnější vítězství uhájili.