FKD : Vážany nad Litavou   4 : 1   (1:0)
Branky : Kabele 3 (4´,57´,78´),  66´Ambroz
Žlutá karta : 19´Němec
Sestava : Hrušák – Ignačák,P.Jelínek,Gottwald,Petřek – Janovský,Lukeštík,Němec (46´Měřínský),Strnad – Ambroz,Kabele

Dohrávku 16 kola jsme zvládli. V prvomájové dopoledne k nám přijely Vážany. Začaly velice aktivně  a v úvodních dvou minutách měly dva rychlé rohy za sebou. Předtím však způsobil závar v naší šestnátce centrovaný míč, který propadl mezi našimi beky, ale hosté míč nedopravili do sítě. Následně nebezpečně zahrozili z rohu, ale opět jsme tlak na naší branku ustáli. Hned ve 4 minutě našel Strnad krásnou nahrávkou , mezi obránce, Kábeleho, který se ocitl sám před brankářem Benešem a nedal mu šanci. Vedeme 1:0! Branka nás povzbudila a hrajeme velice aktivně. V 9 minutě nebezpečně střílí Lukeštík, ale brankář hostů je na místě.Vzápětí krásně pronikne do vápna Janovský, ale míří vedle. V 15 minutě nebezpečně centruje do vápna Lukeštík, ale Beneš včas vyběhne a míč chytá. V 17 minutě zvoní tyč naší branky po trestném kopu Pokorného. Ve 22 minutě zahrává Lukeštík trestný kop, na který si naběhne Kábele a v slibné příležitosti mine branku. To bylo na dlouhé minuty z naší strany vše. Hosté přebírají iniciativu a my se topíme v nepřesnostech . V 31 minutě je v obrovské šanci kapitán hostů, ale Gottwald dobře umístěnou střelu tečuje na roh. O dvě minuty později další slibná příležitost, ale tentokrát hbitě reaguje Jelínek a je tu další roh hostů. V 38 minutě v dobré příležitosti střílí hostující Bílek, ale Hrušák je na místě. Až v posledních pěti minutách prvé půle se opět dostáváme ke slovu. Ve 40 minutě je osamocen ve vápně Lukeštík, který chce akci vyšperkovat nahrávkou na Kábeleho, který stojí před prázdnou brankou, ale jeho nahrávka je hodně špatné a Kabelemu míč odskakuje.Ve 43 min nachází zpětnou nahrávkou Ambroz Kábeleho a ten branku přestřeluje.
      V úvodu druhé půle se vracíme k aktivní hře. Hosty držíme daleko od naší branky a snažíme se rychle přidat branku. V 57 minutě sestřelil hostující hráč, u rohového praporku, Ignačáka. Vidí žlutou kartu a trestný kop posílá Ambroz na přední tyč, kam sběhl Kábele a míč, s tečí brankáře, posílá pod břevno a my jdeme do trháku. Stav 2:0.Od tohoto okamžiku zcela ovládáme hru. Hosty jednoznačně přehráváme a máme dostatek šancí na skórování. V 66 minutě pronikne do pokutového území Ambroz a může si vybrat komu ještě nahraje. O tuto variantu se snaží a dobíhající hráč hostů tečuje míč do vlastní sítě. V dalších šancí se ocitnou Strnad,Kábele,Janovský. Brankář Beneš musel několikráte předvést své umění. V 78 minutě vede útok zleva Kábele a posílá prudkou nahrávku před branku, která s tečí brankáře končí v síti hostů. Na aktivitě stále nepolevujeme a Vážanům moc míč nepůjčeme. Šance na další branky byly, ale do úspěšného konce jsme je nedovedli. Poslední útok a ojedinělý výlet hostů před naší branku končí v síti. Zcela osamocený Bílek prostřelil Hrušáka. Poté slyšíme jen závěrečný hvizd. V druhé půli jsme Vážany jednoznačně přehráli a vítězství je naprosto zasloužené.