FKD -Švábenice    3 : 0    (1:0)

Branky :Ignačák, Ambroz , Kábeleh
ŽK : Kroutilík, Forró

Sestava: Hrušák –P.Jelínek,Měřínský ,Gottvald,Ignačák-Chubirka (55´Petřek),Forró,Kroutilík,Kučera– Ambroz, (86´Suchan)   Kábele(78´Petlach),
    Po sérii neúspěchů jsme tentokráte byli postaveni před nelehký úkol, bodovat. Jinak jsme se přiblížili dnu okresní tabulky. Do utkání jsme vstoupili hodně aktivně. Již v 5 minutě centruje před branku Chubirka a v šanci se ocitne Daniele Forró, ale fauluje. Ve 13 minutě se v šanci ocitne Kroutilík, ale brankář hostů chytá. V 16 minutě přichází brejk hostů, ale Hrušák je na svém místě. O minutu později nebezpečně střílí Kábele, brankář hostů míč jen vyrazí, ale na odražený míč nikdo nereaguje. V 19 minutě je na chvíli osamocen ve vápně Kábele, ale opět zasahuje brankář hostů. Máme územní převahu, střílíme téměř z každé pozice, ale branka nepřichází. V 31 minutě hlavičkuje z malého vápna Kroutilík vedle. O minutu později v jasné šanci přestřelují hosté. Ve 42 minutě zahrává Ambroz roh a najde osamoceného Ignačáka, který se trefuje k protilehlé tyči. Vedeme 1:0. V druhé části hry pokračujeme v aktivní hře. Ve 47 minutě střílí mimo Ambroz.V 56 minutě najde centrem Forró Ambroze, který se dobře orientuje ve vápně a prostřeluje brankáře hostů, i když ten si na míč sáhl. O minutu později posílá krásný centr do vápna Petřek, míč propadne na zadní tyč a tam ho propasíruje do branky Kábele. Stav 3:0. Zápas dohráváme v naprosté pohodě. V 66 minutě nádherně střílí zpoza velkého Ambroz a jen o milimetry minul horní růžek soupeřovi branky. V 73 minutě se ve velkém vápně uvolňuje Ambroz, ale jeho střela končí v boční síti. To bylo ze zajímavých momentů vše. Zápas jsme skutečně odmakali a od první minuty šli za tolik důležitým vítězstvím.