FKD - RADSLAVICE 2:0

FKD - RADSLAVICE 4:2 (2:1)

branky: 24.Lukeštík (as.Pytela), 29.Vondřich (as.Lukeštík), 51.Pytela (as.Ignačák), 72.Pytela (as.Němec)

Sestava: Hrušák - Vaškeba (28.Němec), Gottvald, Jelínek P., Kučera (65.Rozehnal) - Ignačák, Vondřich - Kabele, Pytela (75.Petřek), Lukeštík (65.Strnad) - Karabina (75.Polášek)

Zbyněk Zbořil, trenér FKD: "Jestli každý zápas začíná od stavu 0:0, tak ten náš dnešní začínal od stavu 0:1. Udělali jsme hloupou chybu hned v 1.minutě zápasu a chvíli trvalo, než jsme se z toho oklepali. Bylo těžké zápas dostat do tempa, protože se hra neskutečně kouskovala. Po rozpačitém úvodu jsme se začali dostávat do šancí, dvakrát nám střely zblokovali obránci hostů, ale pak se nám podařilo sehrát dvě rychlé akce ze stran a zápas jsme otočili. Po změně stran jsme přidali pojistku v podobě pěkné třetí branky, ale herně nás to příliš neuklidnilo. Dělali jsme hodně chyb v rozehrávce a celý druhý poločas nebyl pro diváky moc k dívání. Nejlepší hráč na hřišti Pytela přidal čtvrtou branku a místo toho, aby jsme utkání dohráli v klidu a s míčem na kopačkách, tak ten závěr byl úplný paskvil. Nedokázali jsme udržet míč, všechno se nám to vracelo hned zpátky. Hosté sice snížili, ale další šance si už nevytvořili. Držíme sice 100% domácí bilanci s průměrem 3,6 branky na zápas, ale dnes to herně nebylo ono a pozitivní je jen výsledek."