Sestava: Novák – Suchán,Černý,Kostelka,Ondráš

- Chytil,Machálek,Adler,Pospíšil

- Ševčík,Handl

Branky: inkas. 19´,40´ - 44´a 86´Adler,76´Handl

Střídali: 42´ Nohel (Ondráš),42´ Vlček (Černý),63´ Dvořák(Ševčík),76´ Bastl(Pospíšil)

K poslednímu utkání na venkovním hřišti jsme odjeli do Brna – Bohunic.Poprvé jsme byli kompletní.

Domácí byli před tímto zápasem o bod před námi.

Již v úvodu utkání jsme si vytvořili brankové příležitosti,ale bohužel zůstaly nevyužity.V 19´ se ujali domácí vedení.Po naprosto zbytečném faulu Suchána zahrávali SS z naší pravé strany.

Hlavičku domácího hráče ještě Novák vyrazil,ale následnou dorážku již ne – 1:0.V konci 1.půle bylo na hřišti k vidění několik zajímavých situací.Nejprve Černý vymyslel nesmyslnou penaltu, kterou ovšem golman Novák vyrazil.Jenže ve 40´ kopali Bohunice další penaltu,opět po naprosto zbytečném faulu Suchána,tentokrát ji domácí proměnili – 2:0.Ve 44´ po centru z naší pravé strany

nejprve nezakončil Pospíšil,ale Adler se již nemýlil a střelou po zemi k levé tyči snížil – 2:1.

Ve II.půli jsme se snažili alespoň o vyrovnání.To se podařilo

v 76´,kdy dotlačil míč do brány Handl – 2:2.Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak utekl v 86´domácí obraně Adler a lobem přes

golmana rozhodl o vítězství – 2:3.

Trenér: Ve vyrovnaném utkání jsme tentokrát byli my šťastnějším týmem.O výsledku rozhodly dva momenty.Chycená penalta a důležitý kontaktní gól Adlera v samotném konci 1.půle.