Sestava: Novák – Nohel,Chytil,Machálek,Ondráš-

- Kocourek,Ševčík,Dvořák,Burda-

-  Bastl,Kosík

Branky: inkas. 62´,70´,75´,83´

Střídali: 65´Vláčilík (Kocourek)

K  utkání do Tišnova jsme odjeli bez šesti hráčů,takže jsme museli doplnit tým ze žáků - Burda,Kocourek,Kosík a Vláčilík.

K první střele na bránu se dostali domácí v 9´,ta skončila těsně nad.Ve 23´jsme prohráli souboj na naší levé straně a následná střela skončila vedle naší pravé tyče.V posledních 15-ti minutách měli domácí tři vyložené šance,ale vždy nás podržel golman Novák.My jsme se za celý poločas nedostali k žádné střele.Tak se nám podařilo udržet nerozhodný výsledek 0:0.

V druhé půli to byl opět Tišnov,který byl jednoznačně lepším týmem.V 54´ včasným vyběhnutím zmařil šanci domácích Novák.V 62´se měnilo skóre.Ztráta míče ve středu hřiště,průnik útočníkaTišnova,kterého nebyl nikdo schopný zastavit,střela pod břevno – 1:0.V 66´střelu vyrazil Novák na roh.V 70´ jediná chyba golmana špatným vyběhnutím – 2:0. V 75´ jsme opět nechali projít hráče

Tišnova přes půl hriště a ten svoje sólo zakončil brankou – 3:0.Poslední gól jsme inkasovali v 84´ - 4:0.

Trenér: zasloužená výhra domácích,kteří byli po celý zápas jasně lepší.My jsme si během celého utkání nevytvořili žádnou šanci.Oslabení týmu bylo hodně znát.Přesto dík hlavně žákům,kteří měli již  v nohách dopolední utkání.