Branky : J.Novotný 2, R.Novotný 2, Kábele – Spodný

Sestava : Vymazal-P.Jelínek,Ignačák,Gottvald,Slezák-Dornay,Fober,Pospíšil,Kabele-J.Novotný,R.Novotný

Střídání : 70‘ Strnad za R.Novotného
                  79‘ Petlach za J.Novotného
                  89‘ M.Jelínek za Kábeleho

Úvod snů jsme zaznamenali v Pustiměři. Hned z prvního útoku jsme dostali domácího obránce do úzkých a ten míč poslal na roh. Fober míč následně posadil na hlavu Jana Novotného a ten se překrásně trefil pod víko. Po 50 vteřinách jsme vedli 1:0. Ihned po rozehrání mohlo být srovnáno. Osamocený hráč domácích se ocitl před Vymazalem, který míč skvěle vyrazil na roh. Hektický úvod pokračoval. V 8 minutě si míč vzal Kabele a nasměroval si to do pokutového území, čímž šokoval všechny obránce domácích, kteří na to vůbec nereagovali, a následná střela na protilehlou tyč znamenala vedení o dvě branky. Rychlý úvod přinesl klid na naše kopačky. V 17 minutě hlavičkoval Gottvald, po rozehraném rohovém kopu, nad branku. Ve 20 minutě došlo k rychlé výměně míče a střele Fobera zpoza velkého vápna, kterou vyrazil brankář Kotulán nad. Ve 25 minutě se odhodlal k velkému sólu Gottvald. Vnikl do pokutového území, a když všichni čekali střelu, posadil míč na hlavu Radka Novotného, který z toho byl tak překvapený, že minul prázdnou branku. Nutno dodat, že to byla spíše prudká střela než nahrávka a tak to Radka omlouvá. Ve 26 minutě mohl zvýšit Honza Novotný naše vedení, když ho vysunul taťka Radek Novotný, ale mladší z dua ve slibné příležitosti minul. Na upřesnění jen dodávám, že Radek není otcem Jana, i když by to určitě věkově stihl. Shoda jmen je čistě náhodná. Ve 28 minutě mohli domácí zahájit zvrat. Slezák podcenil centrovaný míč a osamoceného hráče domácích vychytal skvělý Vymazal. O minutu později se mohlo skóre měnit na straně domácích. Pěkný ťukes před vápnem domácích zakončila kolmice na Jana Novotného, ale ten v koncovce selhal a minul. Ve 37 minutě Ignačák nepřesně nahrál Vymazalovi, který skvělým vyběhnutím zmařil choutky domácích na gól. Minutu před půli našel Honza hlavu Radka, ale Kotulán míč lapil. Ano, řeč je o duu Novotných. V úvodu druhé půle jsme pokračovali v naší aktivitě, která na konci první části poněkud ochabla. Ve 49 minutě se ocitl ve vápně osamocený Radek, váhal ze střelou a poté nepřesně nahrál Honzovi. O minutu později, z totožné situace, Radek Novotný nezaváhal a trefil, pravý, horní roh domácí svatyně. Všemu předcházela skvostná kolmice Fobera. O tři minuty později Kotulán vyrazil centr ve vzdušném souboji před sebe a Radek Novotný trefil stejné místo podruhé. V 53 minutě jsme vedli 4:0. V 57 minutě se ocitl zcela sám před Kotulánem Honza Novotný, ale brankář domácích ho vylapal. V 61 minutě se rozpohyboval Petr Kabele. Populární Kabelka snad domácí hráče opět uhranul. Prosadil se snad přes pětici hráčů a předložil tutovku Honzovi Novotnému, který tentokráte, tváří v tvář, Kotulánovi nezaváhal. O dvě minuty později se mohli radovat domácí, ale osamoceného hráče Pustiměře opět vychytal Martin Vymazal.  V 75 minutě se dočkali i domácí, když střela Spodného se odrazila od tyče do branky. Poslední dvě šance byly na naší straně. Nejprve, po rohu, hlavičkoval Slezák těsně vedle. V nastaveném čase se řítil Michal Jelínek sám na Kotulána, ale ten včasným vyběhnutím zmařil další branku a tím udělal radost našemu trenérovi. V opačném případě měl totiž na svém hřbetě odnést Michala do kabin. To byla také definitivní tečka za úspěšným vystoupením v Pustiměři.