FKD : Vážany nad Litavou     2:0    (0:0)

Branky : 48‘ Ignačák, 57‘ Gottvald

ŽK : Petřek

Sestava : Hrušák – Derka, P.Jelínek,Gottvald (83‘ Kučera),Matoušek-Lukeštík,Ignačák, Kroutilík, Petřek- Petlach (45‘ Petlach), Ambroz

V prvním jarním domácím zápase jsme přivítali přemožitele Vyškova, celek Vážan. Od první minuty jsme byli aktivnější než hosté, ale paradoxně se do první příležitosti dostali oni. V 5 minutě zahráli hosté trestný kop, který Hrušák vyrazil a záhy zlikvidoval i pohotovou dorážku. V 10 minutě se dostává k hlavičce Jelínek, po našem rohovém kopu, ale míří vedle. V 16 minutě zatáhl po lajně míč Lukeštík a před brankou našel osamoceného Petlacha, který z hranice malého vápna přestřelil. I nadále máme územní převahu, ale do žádné velké příležitosti se nedostáváme. Až po půl hodině hry se opět připomínáme. Lukeštík zahrává trestný kop, kde míč uklízí do bezpečí jeden z hráčů Vážan. Ve 33 minutě si ideálně naběhne Lukeštík  a běží sám na brankáře, jenomže volí střelu z velkého vápna, kterou brankář hostí vyrazil. V poslední minutě zahrávají standardku hosté, ale naštěstí jí odvrací Jelínek. Ve 48 minutě nakopává míč z poloviny hřiště do vápna Gottvald. Zde se ho zmocni Ignačák a důrazem přetlačí obránce a trefuje se k tyči. Vedeme 1:0. Hosté odpovídají v 51 minutě. Hrušák nejprve vyrazí míč před sebe a dobíhající hráč hostů už zvedá ruce nad hlavu, jenomže Hrušák se rychle zvedl a skokem pod nohy zabrání ve skórování. Parádní zákrok! V 53 minutě se hráč hostů uvolní na velkém vápně, ale Hrušák jeho střelu vyráží na roh. V 57 minutě udeříme podruhé. Lukeštík doběhl míč, který směřoval za branku a z lajny lobuje brankáře, kdy se za ním zjeví Gottvald a míč dopraví do opuštěné branky. Stav 2:0. Jenomže to bylo nadlouho z naší strany vše. Hosté zvýšili aktivitu a ovládli hru. Vážany jsou pohyblivější a dokonce vstřelí i branku, jenomže z ofsajdu. Několikráte nebezpečně vystřelí, ale vždy zasahuje Hrušák. Konkrétně v 59 a 61 minutě se vyznamenal dvěma zákroky. My působíme dosti dezorientovaně a bezradně. Až v posledních deseti minutách se dostáváme do šancí. Nejprve špatně vyřešíme přečíslení 2 na 1, kdy Lukeštík nedokáže nahrát Ambrozovi. Poté se ve vápně prosazuje Strnad, ale brankář hostů skvěle zasáhl. V poslední minutě skvěle rozebereme obranu hostů a osamocený Lukeštík minul branku z hranice penalty. Domácí zápas jsme zvládli, i když v druhé části hry s vypětím všech sil.