14.7. Habrovany - FKD 0:7

branky:  Dušan Švanda 4, Radek Novotný 2, Radek Pytela

sestava:  Polášek - Bula, Polišenský, Petr Jelínek, Zbořil V. (75. Hynšt) - Jiříček (46. Raška), Hrubša, Pytela, Böhm - Novotný, Švanda

Sezóna 2011/12 začala pro FKD B na hřišti v Habrovanech, neboli na hřišti soupeře, se kterým jsme nedokázali v posledních dvou sezónách vyhrát a vždy jsme se trápili. K zápasu jsme přistoupili velmi zodpovědně. Náš kapitán Olda Böhm vyhrál los, začali jsme hrát a v 1. min vstřelil Dušan Švanda gól na 0 : 1. V 5. min po pěkné střele do šibenice zvýšil opět Dušan na 0 : 2. Domácí nás pak na 10 min zatlačili do defenzívy a snažili se zvrátit nepříznivý průběh. V 8. min se skvělým zákrokem blýsknul náš gólman Libor Polášek. V 17. min vystřelil těsně nad Radek Pytela. V 19. min hlavičkoval po centru těsně vedle Radek Novotný. Ve 25. min se do velké šance dostali domácí. Míč se odrážel v našem pokutovém území, ale dobře zapracovala naše obrana a šanci odvrátila. Ve 26. min se do šance dva na jednoho dostali Radek Novotný a Radek Pytela. Dostali se až do pokutového území. Radek Novotný nastřelil domácího brankáře. A pak jsme domácí tým definitivně rozložili ve 28. min brankou Dušana Švandy na 0 : 3, který tím během 28 minut završil hattrik, a ve 30. min brankou Radka Novotného na 0 : 4. Pak jsme kombinační hrou soupeře do ničeho nepouštěli. Ve 40. min předvedl lahůdku Dušan Švanda. Po pasu Štefana Hrubši se dostal do pokutového území domácích postupně udělal kličku třem hráčům soupeře, oklamal gólmana a zvýšil na 0 : 5 pro FKD B. Ve druhé půli nás dvakrát opět skvělým zákrokem podržel náš gólman. V 80. min zvýšil na 0 : 6 Radek Pytela a v 84. min po pěkné přihrávce Dušana Švandy uzavřel skóre zápasu na 0 : 7 pro hosty Radek Novotný.